Rozprávkový karneval 2.ročník

15.02.2020

Dňa 15.2.2020 OZ Kalimba a obec Baškovce zorganizovali pre deti v našej obci Baškovce už 2.ročník karnevalu pod názvom "Rozprávkový karneval". 

Tento karneval sa niesol v duchu rozprávky, rozprávkových postavičiek a rozprávkových hrdinov. Deti sa s veľkým nadšením a záujmom zapájali do rôznych súťaží, hier ako napríklad hádaniek v ktorých ich úlohou bolo uhádnuť názov rozprávky, súťaž v uhádnutí názvu titulnej piesne z rozprávky alebo filmu, tradičný stoličkový tanec, Limbodance....a mnoho ďalších za čo boli obdarovaní sladkými odmenami.  Poprevádzali sa nám v krásnych originálnych maskách. 

Našou myšlienkou bolo aj počas karnevalu myslieť na ochranu našej planéty a počas karnevalu sme používali ekologické papierové taniere a poháre z ekologického plastu.

Za chutné občerstvenie ďakujeme všetkým mamičkám čo prispeli svojimi úžasnými dobrotami vo forme koláčikov, zákuskov alebo domácich kapustových pirohov...

 DJ Marian sa nám postaral o skvelú hudbu a zábavu na ktorú sa vytancovali tie najmenšie,staršie deti aj násťročné... 

Ďakujeme sponzorom za ich dary : Lekáreň Don Bosco Humenné, Lekáreň Laborecká Humenné a firma GasFér. 

Verím že sa o rok stretneme opäť s dobrou náladou, chuťou zahrať sa, zasúťažiť na čo sa veľmi tešíme už teraz. 

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky