Občianske združenie ENGY Snina

27.09.2019

"Pokiaľ zachrániš psa, nezmeníš tým svet..no pre toho psíka sa zmení svet už navždy" 

To je cieľ ktorým sa chce občianske združenie ENGY ktoré nás navštívilo uberať. Sú združením, ktoré pomáha nájsť nové domovy pre zatúlaných psíkov a dať im šancu na nový začiatok.

Posledný septembrový piatok sme sa stretli v Baškovciach kde k nám prišla predsedníčka OZ Engy ,Zuzana Naščáková aby nám porozprávala zásady správneho správania so psíkom, ako sa správať k zatúlanému psíkovi alebo ako ďalej postupovať ak nájdeme opusteného psíka. Ukázala nám ako vyzerá začipovaný psík a ako sa identifikuje psík podľa čipu. Zodpovedala nám na všetky naše zvedavé otázky ale aj ako vzniklo ich skvelé občianske združenie.

 Neprišla však sama, so sebou si taktiež priniesla hravého psíka, ktorého našli taktiež opusteného. So psíkom sme sa pohrali, poprechádzali a boli prekvapení koľko taký psík ovláda pokynov. 

My by sme sa chceli taktiež poďakovať občianskemu združeniu ENGY, Zuzane Naščákovej ,že k nám prišla, naučila nás dôležité veci a spríjemnila nám piatkové poobedie. 

Ak by ste chceli finančne podporiť toto skvelé občianske združenie alebo ho podporiť dočasnou opaterou zvieratka prezrite si ich facebookovú stránku kde vás bližšie informujú. https://www.facebook.com/ENGY-287848758415650/?ref=br_rs

Tak ešte raz ďakujeme!

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky